Festival znanosti - Rijeka

Gimnazija Eugena Kumičića, Drage Gervaisa 2, Opatija
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Nasilje i pravne sankcije: koja boja i koja nijansa? 12.4.2019. Debata 2., 3., i 4. razred srednje škole
Astronomski centar Rijeka, Sveti križ 33
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Putovanje male zvijezde 11.4.2019. Film u planetariju Predškolski uzrast, niži, 5. i 6. razredi osnovne škole
Vanesa Ujčić Ožbolt: Astronomska otkrića 11.4.2019. Kviz 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Boje neba i zvijezda 11.4.2019. Radionica Viši razredi osnovne škole,1. razred srednje škole, opća populacija
Vernesa Smolčić: Svemir u bojama 11.4.2019. Predavanje 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Tomislav Jurkić: Nevidljive boje (i zvukovi) svemira 11.4.2019. Predavanje 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Budućnost žute zvijezde i plavoga planeta, sudjeluju: Ivana Poljančić Beljan i Tomislav Jurkić 11.4.2019. ZnaK 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Šetnja po nebu 11.4.2019. Promatranje teleskopom Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Gradska knjižnica Rijeka, Dječji odjel Stribor, Trg 128. brigade HV-a 6
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Stripaonica specijal: Što nam govore boje?, voditelj: Krešimir Špralja 12.4.2019. Radionica 5., 6., 7., 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Osnovna škola „Sveti Matej“ Viškovo, Vozišće 13, Viškovo
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Jesi li u PRAVU? 8.4.2019. Kviz 5., 6., 7., 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Otvoreni dan Sveučilišnih odjela
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Okupljanje sudionika 9.4.2019. Natjecanje Tetragon
Tajne šifriranja - Vedrana Mikulić Crnković, Ivona Novak 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Linearno programiranje – potraga za najboljim rješenjem - Maja Špiranec, Kristina Jurjak, Maša Blečić, Ivana Gložinić 9.4.2019. Radionica Srednja škola
Matematika i muzika - Josipa Matešić, Dinka Ivanović, Kristina Pedić, Anamari Vašarević, Ivana Majstorović 9.4.2019. Radionica Srednja škola
Fibonacci, zečevi i pčele - Veni Žitko, Silvije Vukušić, Marija Šulog, Marija Damijanić 9.4.2019. Radionica Osnovna škola
Križaljke sudoku i kakuro - Ivana Hudoletnjak, Natali Vretenar, Dora Barišić, Nikola Filipović 9.4.2019. Radionica Osnovna škola
Igre za poticanje algoritamskoga razmišljanja 9.4.2019. Radionica Osnovna škola
Igre za poticanje algoritamskoga razmišljanja 9.4.2019. Radionica Osnovna škola
3D modeliranje i animacija u Blenderu - Sanja Božić 9.4.2019. Radionica Srednja škola i studenti
Virtualna stvarnost - Ivan Banović 9.4.2019. Radionica Srednja škola i studenti
Snimanje, montiranje i strujanje videa za YouTubere - Snimanje, montiranje i strujanje videa za YouTubere 9.4.2019. Radionica Srednja škola i studenti
Igraonica za male znanstvenike - Nela Malatesti, Ana Filošević, Martina Mušković, Andreja Zubković 9.4.2019., 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole, opća populacija
Što je krv? - Voditeljice: Antonija Jurak Begonja, Ivana Bertović, Ana Bura 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole, opća populacija
Mozak pod povećalom - Voditelji: Igor Jurak, Marina Pribanić Matešić 9.4.2019. Radionica 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Sve što ste oduvijek htjeli znati o virusima, ali niste imali koga pitati - Voditelji: Igor Jurak, Marina Pribanić Matešić 9.4.2019. Radionica 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Imuni nadzor mozga u zdravlju i bolesti - Voditelji: Ivana Munitić, Marin Dominović, Nikolina Prtenjača 9.4.2019. Radionica 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Recikliranje biootpada i materijala prirodnoga podrijetla - Voditelj: Dean Marković 9.4.2019. Radionica 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Vinske mušice: tako sitne, a tako bitne! - Voditelji: Rozi Andretić Waldovski, Ana Filošević 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Svjetleće stanice - Voditeljica: Željka Maglica 9.4.2019. Radionica 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
"What causes mental illness?" („Što uzrokuje mentalne bolesti?“) - Voditelji: Nick Bradshaw, Bobana Samardžija, Giovanna Dashi (na engleskom jeziku) 9.4.2019. Radionica 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Male tajne profesorice Šifrice (lutkarska predstava autorice Marije Maksimović) 9.4.2019., 9.4.2019. Predstava Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Okupljanje sudionika 9.4.2019. Natjecanje Scratch Match
Okupljanje sudionika 9.4.2019. Natjecanje Mighty Py
Boje kristala - Robert Peter 9.4.2019. Predavanje
Kako je mali mozak vinske mušice doveo do značajnih otkrića u neuroznanosti - Rozi Andretić Waldovski 9.4.2019. Predavanje
Bojanje grafa - Nina Mostarac 9.4.2019. Predavanje
Fotorealistična multimedija i širok raspon boja - Vedran Miletić 9.4.2019. Predavanje
LAN Party: Umrežite se i otkrijte zabavu uz igru Xonotic 9.4.2019. Zaigrajmo...
Šahovski turnir za djelatnike i studente visokoškolskih ustanova te članove Alumni kluba Odjela za matematiku 9.4.2019. Zaigrajmo...
Izolacija DNA iz banane - Jurak, Andreja Zubković 9.4.2019., 9.4.2019. Zaigrajmo... 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Mikroskopiranje - Sanja Dević-Pavlić 9.4.2019., 9.4.2019. Zaigrajmo... Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
(SZSUR) Edukativna radionica prirodne kozmetike - Adelina Pahljina, Pegi Pavletić, Marta Pongrac 9.4.2019. Zaigrajmo... Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Interaktivna igraonica za najmlađe: Što je krv? - Antonija Jurak Begonja, Ivana Bertović, Ana Bura 9.4.2019. Zaigrajmo... Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Laboratorij za fiziku površina - Voditelj: Robert Peter 9.4.2019. Laboratoriji otvoreni za razgled
Laboratorij za tanke filmove - Voditeljica: Iva Šarić 9.4.2019. Laboratoriji otvoreni za razgled
Laboratorij za precizno inženjerstvo i tehnologiju mikro- i nano-sustava - Voditelji: Ervin Kamenar i Saša Zelenika 9.4.2019. Laboratoriji otvoreni za razgled
Laboratorij za pretražnu elektronsku mikroskopiju - Voditeljice: Ivana Kavre Piltaver i Ivana Jelovica Badovinac 9.4.2019. Laboratoriji otvoreni za razgled
Laboratorij za elementnu mikroanalizu - Voditelj: Darko Mekterović 9.4.2019. Laboratoriji otvoreni za razgled
Laboratorij za kvantnu i nelinearnu optiku - Voditelj: Marin Karuza 9.4.2019. Laboratoriji otvoreni za razgled
Laboratorij za sintezu funkcionalnih materijala - Voditeljica: Gabrijela Ambrožić 9.4.2019. Laboratoriji otvoreni za razgled
Laboratorij za astročestičnu fiziku - Voditelj: Tomislav Terzić 9.4.2019. Laboratoriji otvoreni za razgled
Vremenska prognoza: ekstremni uvjeti - Voditeljice: Iva Šarić, Marijana Varašanec 9.4.2019. Pokazni pokusi i demonstracije
Detekcija kozmičkih zraka - Voditelj: Mateo Paulišić 9.4.2019. Pokazni pokusi i demonstracije
Kemijsko prijepodne i poslijepodne - Voditelji: Tomislav Portada, Pegi Pavletić (SZUR) 9.4.2019., 9.4.2019. Pokazni pokusi i demonstracije Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Šarenilo kemije - Voditelji: Nela Malatesti, Ana Filošević, Martina Mušković, Andreja Zubković 9.4.2019., 9.4.2019. Pokazni pokusi i demonstracije Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Sličnosti u indikatorima starenja između ljudi i vinskih mušica - Voditeljice: Rozi Andretić Waldovski, Ana Filošević 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019. Pokazni pokusi i demonstracije 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Laboratorij diskretne matematike - Voditeljice: Sara Ban, Marija Maksimović 9.4.2019. Pokazni pokusi i demonstracije
Laboratorij primijenjene matematike Voditelj: Bojan Crnković 9.4.2019. Pokazni pokusi i demonstracije
Imaginary – čarobna matematika Voditeljice: Doris Dumičić Danilović, Ivona Novak, Vedrana Mikulić Crnković, Andrea Švob 9.4.2019. Pokazni pokusi i demonstracije
Tko je jači: imuni sustav ili virusi? - Ivana Munitić, Ana Bura, Matea Rob, Nikolina Prtenjača 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019. Igrokaz Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Što sve može moj mozak? - Jelena Ban, Zrinko Baričević 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019. Igrokaz Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Svijet mikroba - Željka Maglica 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019. Igrokaz Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Didaktičke igre 9.4.2019. Smotra odjela
Web scavenger hunt 9.4.2019. Smotra odjela
Složi računalo 9.4.2019. Smotra odjela
Prezentacije radova učenika i studenata 9.4.2019. Smotra odjela
Fizika u čaši vode 9.4.2019. Smotra odjela
Prezentacije studenata o zanimljivostima iz fizike 9.4.2019. Smotra odjela
Biotech info-point 9.4.2019. Smotra odjela
Nagradni kviz Odjela za biotehnologiju 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019., 9.4.2019. Smotra odjela
Razigrana matematika - Ana Bajac, Sara Bekavac, Marija Prpić 9.4.2019. Smotra odjela
Prirodoslovni muzej u Rijeci, Lorenzov prolaz 1
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Inteligencija biljaka 8.4.2019. Otvorenje izložbe 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Obojenost životinja, voditeljica: Anita Hodak 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Inteligencija biljaka, voditelji: Bojan Kenig i Boris Klobučar 9.4.2019. Vođenje 5., 6., 7., 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
BOJE (ne)živoga svijeta, voditeljica: Ana Barešić 9.4.2019., 11.4.2019., 12.4.2019. Radionica 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Inteligencija biljaka, voditelji: Bojan Kenig i Boris Klobučar 9.4.2019., 10.4.2019. Vođenje Viši razredi osnovne škole, srednja škola, opća populacija
DV Mali princ, Rijeka; DV Mala sirena, Rijeka; DV Maza, Klana; DV Maza, Viškovo; DV More, Rijeka – PPO Delfin; DV More, Rijeka – PPO Đurđice; DV Olga Ban, Pazin – PV Lupoglav; DV Opatija – Vrtić Opatija, DV Opatija – Vrtić Volosko; DV Opatija – Vrtić Lovran; DV Opatija – Vrtić Ičići; DV Pinokio, Rijeka; DV Rijeka – CPO Maestral, PPO Maestral; DV Rijeka – CPO Potok, PPO Potok; DV Rijeka – CPO Turnić, PPO Radost; DV Rijeka – CPO Zamet, PPO Krijesnica; DV Rijeka – CPO Zamet, PPO Zamet; DV Sušak, Rijeka – PPO Galeb; DV Sušak, Rijeka – PPO Vežica; DV Žirafa, Rijeka; DV Žirafa, Rijeka – Podružnica Svjetlost; DV Žirafa, Rijeka – Podružnica Žirafica 10.4.2019. Vrtići za vrtiće Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Muzej u bojama, zabavno-edukativni program Prirodoslovnog muzeja Rijeka 10.4.2019. Radionice Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Od čega se izrađuju slikarske boje?, voditeljica: Josipa Komljenović 10.4.2019. Radionice Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Boje su u nama, izvoditelj: Marko Ilić 10.4.2019. Cirkuski show Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola. opća populacija
Male tajne profesorice Šifrice (lutkarska predstava autorice Marije Maksimović) 10.4.2019. Predstava 5., 6. razred osnovne škole
Obojenost životinja, voditeljica: Anita Hodak 11.4.2019., 12.4.2019. Radionica Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Inteligencija biljaka, voditelji: Bojan Kenig i Boris Klobučar 11.4.2019. Vođenje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Gradska vijećnica, Korzo 16
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Otvorenje 17. Festivala znanosti Rijeka 8.4.2019. Protokol 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Glasaj za Europu/Glasaj za znanost, uvodničarka: Snježana Prijić-Samaržija, gosti: Boris Jokić, Zoran Kurelić, Ivana Maletić, Sanja Modrić, Tonino Picula, David Smith, moderatorica: Nataša Božić Šarić 8.4.2019. Tribina 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Tina Bosner: Digitalne slike 10.4.2019. Predavanje 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Ivna Kavre Piltaver: Boje na makroskali i mikroskali 10.4.2019. Predavanje 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Nagrađeni radovi Natjecanja Društva matematičara i fizičara i dodjela nagrada 10.4.2019. Predstavljanje 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Škole za škole - OŠ „Čavle“: Šuma 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - OŠ Ivana Gorana Kovačića Delnice: Crveno, žuto, zeleno ili plavo... 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - OŠ Frane Petrića Cres: Znanost u bojama 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - OŠ „Skrad“: Živimo s bojama 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - OŠ „Sveti Matej“ Viškovo: Svijet gledan očima daltonista 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - Odjela za djecu oštećena vida: Boje pod prstima – upoznajmo svijet slijepih ljudi 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - OŠ „Podmurvice“, OŠ „Srdoči“, OŠ „Kozala“, Strojarska škola za industrijska i obrtnička zanimanja, Učenički dom „Podmurvice“, Učenički dom „Sušak“: Nebo je žuto, a sunce je blue 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - Građevinska tehnička škola Rijeka: Boje u arhitekturi 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - Pomorska škola Bakar: More boja 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - Prirodoslovna i grafička škola Rijeka: Apsorpcija i refleksija svjetlosti 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - Prometna škola Rijeka: Eureka 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - Prva riječka hrvatska gimnazija: Boje i znanosti – mogu li zajedno? 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - Prva sušačka hrvatska gimnazija: Obojani živi svijet 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Škole za škole - Srednja škola Markantuna de Dominisa Rab: Oboji me STEM-om 11.4.2019. Predstavljanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Korzo
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Znanost boja 8.4.2019. Znanost na Korzu Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola. opća populacija
Sve boje biljke 9.4.2019. Znanost na Korzu Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola. opća populacija
Fizika u čaši vode 10.4.2019. Znanost na Korzu Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Matematički trikovi s kartama 11.4.2019. Znanost na Korzu Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Digitalna igraonica 12.4.2019. Znanost na Korzu Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Sveučilišna knjižnica Rijeka, Dolac 1
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Dražen Domijan i Mladenka Tkalčić: Uloga svjetlosti i boja u našim životima: od percepcije do emocija i natrag 8.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Pomorski i povijesni muzej Hrvatskoga primorja Rijeka, Muzejski trg 1
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Boje koje oplemenjuju drvo, voditelji: Dino Marković i Andrea Samaržija 8.4.2019., 10.4.2019., 12.4.2019. Radionica 5., 6., 7., 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Kampus Trsat, Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Duga, radovi studenata Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, mentor: Nenad Roban 8.4.2019. Izložba 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
River pub, Ulica Frana Supila 12
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Šarolikost mogućnosti i izazova zapošljavanja mladih, sudjeluju: Aleksandra Kanjuo Marčela, Danijela Sokolić, Iva Tomić 8.4.2019. ZnaK 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Kampus Trsat, Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Davor Stipanić: Viskoznost, reverzibilnost i miješanje boja 8.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Luka Zaharija: Boje u eksperimentalnoj dinamici fluida 8.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Edita Papa Dukić i Nina Čeh: Ima li boja u mehanici? 9.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Lidija Pletenac: A.R. Sandbox 9.4.2019. Prezentacija 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Dani otvorenih vrata 10.4.2019. Razgledavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Zemljane boje Laboratorija za geotehniku 10.4.2019. 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Kampus Trsat, Akvarij
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Edvard Tijan: Plava ekonomija 9.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Marija Crnčević i Katarina Ivanišin-Kardum: Priroda – laboratorij boja: tradicionalno tehnološko znanje 9.4.2019. 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Gregor Belušič: Boje su u pogledu? 9.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Rijeka – zeleni grad?, sudjeluju: Nina Hraba, Eda Rumora i Srđan Škunca 9.4.2019. ZnaK 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Marija Brajdić Vuković: Crno-bijeli svijet (ne)uspjeha u hrvatskoj znanost 10.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Petra Đomlija: Od laserskoga skeniranja iz zraka do kartiranja krajolika – istraživanje u boji 10.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Sanja Barić: Boje u pravu: vladavina ili privid daltonizma? 10.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Koje su prȃvē boje práva?, sudjeluju: Sanja Barić, Ivana Kunda, Nebojša Zelić 10.4.2019. ZnaK 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Pomorska škola Bakar, Nautička 14, Bakar
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
More boja 9.4.2019. Prezentacija 2., 3., i 4. razred srednje škole
Osnovna škola „Nikola Tesla“, Trg Ivana Klobučarića 1
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Boja novca u matematici, voditelji: Jelena Jardas Antonić, Ivona Lambaša, Ivan Prudky 11.4.2019. Radionica 5., 6., 7., 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Dan otvorenih vrata Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Mikrobi u bojama 9.4.2019. Otvorenje izložbe 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Mikrobi u bojama 9.4.2019., 10.4.2019., 11.4.2019. Razgledavanje 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Pomorski fakultet Sveučilišta u Rijeci
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Dan otvorenih vrata 11.4.2019. Razgledavanje 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
#50yearschallenge: sve boje hrvatskoga turizma 8.4.2019. Predavanje i debata 2., 3., i 4 razred srednje škole, opća populacija
Kampus Trsat, Učiteljski fakultet Sveučilišta u Rijeci
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Živimo boje, voditeljica Anita Rončević i studenti Učiteljskoga studija 8.4.2019. Stvaraonica Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Živimo boje, izložba sudionika stvaraonice Živimo boje 10.4.2019. Otvorenje izložbe Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Živimo boje, izložba sudionika radionice Živimo boje 10.4.2019. Izložba Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola, opća populacija
Zlata Tomljenović: Sinestezija u umjetnosti – piktoralna transpozicija međumodalnoga iskustva 11.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Državni hidrometeorološki zavod – Pomorski meteorološki ured Rijeka
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Dan otvorenih vrata 9.4.2019., 10.4.2019., 11.4.2019. Razgledavanje Viši razredi osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Dječji vrtić Sušak, Rijeka – PPO Vežica
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Koje je boje voda?, voditeljice: Nevena Dragičević i Barbara Karleuša 9.4.2019. Radionica Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Osnovna škola „Zamet“
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Boje novca ili kako se mijenjao novac, voditeljice: Bojana Olgić Draženović i Stella Suljić 9.4.2019. Radionica 5., 6., 7., 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Osnovna škola „Bakar“
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Kromosomi i boje, voditeljice: Anita Barišić i Jadranka Vraneković 10.4.2019. Radionice 5., 6., 7., 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Osnovna škola „Pećine“, Odjel za djecu oštećena vida
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Boje pod prstima – upoznajmo svijet slijepih ljudi, voditeljice: Javorka Milković i Tanja Šupe 10.4.2019. Radionica 5., 6., 7., 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Gradska knjižnica Rijeka, Središnji odjel Filodrammatice
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Knjiga do knjige... a strip u centru! U slavu kolor(ist)a, voditeljice: Ljubica Mihajić i Vesna Kurilić 10.4.2019. Predstavljanje 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Dječji vrtić Grobnički tići, Podhum
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Upoznajmo geometrijska tijela i likove, voditeljice: Anamarija Perušić Pribanić i Andrea Švob 11.4.2019. Radionica Predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
Osnovna škola „Kantrida“
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Od „crnih“ fosilnih goriva prema „zelenim“ obnovljivim izvorima energije, voditelji: Ljerka Cerović, Dario Maradin, Ana Malnar 11.4.2019. Radionica 5., 6., 7., 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Jesi li u PRAVU? 12.4.2019. Kviz 5., 6., 7., 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
Zavičajni muzej Drenove
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Obojimo znanost voćem i povrćem, voditelji: studenti Odjela za biotehnologiju Sveučilišta u Rijeci 11.4.2019. Radionica Viši razredi osnovne škole, srednja škola
Željka Peršurić: Oboji hranu za bolje zdravlje 11.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Malac Genijalac
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Bojom i crtom do opuštanja, voditeljice: Tanja Sudiskas i Sanda Šoić 11.4.2019., 12.4.2019. Radionica Predškolski uzrast, osnovna škola, 1. razred srednje škole
Hrvatski kulturni dom na Sušaku
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Marin Karuza: Boje 12.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Hrvoje Šikić: Kako matematika pomaže medicini? 12.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Marina Martinić Kavur: Znate li zaista koliko ste stari i što glikani govore o vašim godinama? 12.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Zatvaranje 17. Festivala znanosti Rijeka 12.4.2019. Protokol
Kampus Trsat, Zgrada sveučilišnih odjela
Naziv Datum Vrsta događaja Publika
Otvoreni dan sveučilišnih odjela Sveučilišta u Rijeci 9.4.2019. Otvoreni dan Predškolski uzrast, osnovna škola, srednja škola. opća populacija
Subotnje jutro uz fiziku, voditelji: voditelji: Nataša Erceg, Patricija Nikolaus, Ivica Aviani, Marin Karuza, Vanja Radolić, Tomislav Jurkić, Aleš Omerzu, Petar Jelača, Lejla Jelovica 13.4.2019. Radionica 7., 8. razred osnovne škole, srednja škola, opća populacija
Učeničke refleksije o radu u sklopu projekta Subotnje jutro uz fiziku 13.4.2019. Razgovor 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Ivan Novak: Halo duga 13.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija
Predrag Dominis Prester: U potrazi za fundamentalnim zakonima fizike 13.4.2019. Predavanje 2., 3., i 4. razred srednje škole, opća populacija