dcsimg
  • Najbolji način za predviđanje budućnosti jest njezino stvaranje.

    Abraham Lincoln

  • Budućnost pripada onima koji vjeruju u ljepotu svojih snova.

    Eleanor Roosevelt

  • Možda nismo u stanju pripremiti budućnost za svoju djecu, ali smo barem u stanju pripremiti svoju djecu za budućnost.

    Franklin D. Roosevelt

  • Svi su cvjetovi budućnosti u sjemenu sadašnjosti.

    Kineska

  • Budućnost ovisi o tome što radiš danas.

    Mahatma Gandhi

  • Nikada ne mislim o budućnosti – ionako prebrzo dolazi.

    Albert Einstein

  • Prošlost je duh, budućnost je san, sve što imamo je sada.

    Bill Cosby

  • Ako ne mislite o budućnosti, ne možete je ni imati.

    John Galsworthy

  • Problem s budućnosti je u tome što obično stiže prije nego smo mislili.

    Arnold Glasgow

  • Budućnost je uvijek u pokretu.

    Minch Yoda

Print

Petak, 26. travnja

Posted in Program.

26. TRAVNJA     P E T A K

OŠ Tone Peruška, Pula 

9.00-13.00

OŠTP

Izložba S0,1,2

Izrada plakata i referatska obrada teme Budućnosti kroz nastavni kurikulum osnovne škole

OŠ Vidikovac, Pula

9.00-13.00

OŠV

Prezentacija S0,1,2

Ana Bačić: Smanjimo potrošnju vode  

DV Veruda

9.00-11.00

DVV

Izložba S0

Vera Radulović, Laura Bolković: Izložba na temu „Budućnost u dječjim očima"

OŠ Veli Vrh, Pula  

10.00-16.00

OŠVV

Izložba S0-5

Igor Jovanović, Ivana Kelava: Mosquito opet leti

DV Veli Vrh-novi 

9.30-11.00

DVVV

Izložba S0

Elida Juričić: Budućnost dječjim očima

DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Ivana Županić Radin, Andrea Grgić:  Izložba na temu „Očuvati prirodu za budućnost", Izložbe, DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Ines Malin, Gorica Cvetković: Izložba na temu „Roboti"Izložbe, DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Hasnija Dubinović i Dolores Bašić: Izložba na temu „Cvjetovi budućnosti"Izložbe, DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Zorica Martinčić, Silvana Vukojević: Izložba na temu „Vozila budućnosti"Izložbe, DV Izvor

DVMZ

9.00-11.00

DVMZ

Izložba S0

Đurđica Grbac, Loredana Rogić, Alma Šverko, Katarina Zelić, Slavica Igrec Klarić, Laura Grubišić, Danijela Košara i Melita Rosezin Šetić: ˝Predmeti i izumi budućnosti˝

9.00-11.00

DVMZ

Izložba S0

Davorka Rački Zimolo, Marinela Lančić: „Vrtići u EU“

Zajednica tehničke kulture Pula – Centar za tehničke aktivnosti Veruda

16.30–18.00

ZTK

Radionica S1

Jasna Verk, Rikard Peršić: Radionica brodomodelarstva

Astronomsko društvo Istra Pula – pulska Zvjezdarnica

19.00–22.00

ADIP

Predavanje
S0–S5

Luciano Gržinić, Damir Šegon, Aleksandar Licul, Edi Puh, Mario Turić: Predavanje o Sunčevom sustavu i budućnosti Zemlje u svjetlu udara asteorida 

Mjesta događanja:


SJD

Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, I. Matetića Ronjgova 1, Pula

SSK

Sveučilišta Jurja Dobrile - Sveučilišna knjižnica u Puli, Herkulov prolaz 1, Pula

PP

Visoka tehničko-poslovna škola u Puli - Politehnički studij s pravom javnosti,Riva 6, Pula 

GP

Gimnazija Pula, Trierska 8, PulaTrierska 8

Tehnička škola Pula,Jurja Cvečića 7,Pula

OŠMZ

OŠ Monte Zaro, Boškovićev uspon 24, Pula

OŠVV

OŠ Veli Vrh, J. Zahtile 1, Pula

OŠTP

OŠ Tone Peruško, Poljana Sv.Martina 6, Pula

OŠŠ

OŠ Šijana, Santoriova 1, Pula

OŠV

OŠ Vidikovac, Vladimira Nazora 49, Pula

DVV

Dječji vrtić Pula,  DV Veruda, Banovčeva 29, Pula

DVVV

Dječji vrtić Pula, DV Veli Vrh-novi, Brunjakova 3 , Pula

DVI

Dječji vrtić Pula, DV Izvor, Kamenjak 6, Pula

DVMZ

Dječji vrtić Pula, DV Monte Zaro, Park Monte Zaro 1, Pula

ADIP

Astronomsko društvo Istra, Park Monte Zaro 2, Pula

ZTK

Zajednica tehničke kulture Pula, Frane Glavinića 1, Pula

ZTKC

ZTK Pula – Centar za tehničke aktivnosti Veruda, Trg kralja Tomislava 13, Pula

AMI

Arheološki muzej Istre, Uspon Gradini 14, Pula

Publika:
S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
S4 – studenti
S5 – građani

Print

Četvrtak, 25. travnja

Posted in Program.

25. TRAVNJA     Č E T V R T A K

OŠ „Monte Zaro“ Pula

8.00–11.30

OŠMZ

Radionice S0,1,2

Što radimo danas, zalog je budućnosti

OŠ Tone Peruška, Pula 

9.00-13.00

OŠTP

Izložba S0,1,2

Izrada plakata i referatska obrada teme Budućnosti kroz nastavni kurikulum osnovne škole

OŠ Vidikovac, Pula

9.00-13.00

OŠV

Prezentacija S0,1,2

Ana Bačić: Smanjimo potrošnju vode

DV Veruda

9.00-11.00

DVV

Izložba S0

Vera Radulović, Laura Bolković: Izložba na temu „Budućnost u dječjim očima"

DV Veli Vrh-novi 

9.30-11.00

DVVV

Izložba S0

Elida Juričić: Budućnost dječjim očima

DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Ivana Županić Radin, Andrea Grgić:  Izložba na temu „Očuvati prirodu za budućnost", Izložbe, DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Ines Malin, Gorica Cvetković: Izložba na temu „Roboti"Izložbe, DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Hasnija Dubinović i Dolores Bašić: Izložba na temu „Cvjetovi budućnosti"Izložbe, DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Zorica Martinčić, Silvana Vukojević: Izložba na temu „Vozila budućnosti"Izložbe, DV Izvor

DVMonte Zato, Pula

9.00-11.00

DVMZ

Izložba S0

Đurđica Grbac, Loredana Rogić, Alma Šverko, Katarina Zelić, Slavica Igrec Klarić, Laura Grubišić, Danijela Košara i Melita Rosezin Šetić: ˝Predmeti i izumi budućnosti˝

9.00-11.00

DVMZ

Izložba S0

Davorka Rački Zimolo, Marinela Lančić: „Vrtići u EU“

17.00-18.30

DVMZ

Radionica S5

Irena Brajković: Odgoj za budućnost

OŠ Veli Vrh, Pula  

10.00-16.00

OŠVV

Izložba S0-5

Igor Jovanović, Ivana Kelava: Mosquito opet leti

Tehnička škola Pula

12.00-13.00

Prezentacija S3,4

Ivan Šuran: Obnovljivi izvori energije

Zajednica tehničke kulture Pula – Centar za tehničke aktivnosti Veruda

16.00–17.30

ZTK

Radionica S1

Jasna Verk, Ivan Iskra: Radionica automodelarstva

Mjesta događanja:


SJD

Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, I. Matetića Ronjgova 1, Pula

SSK

Sveučilišta Jurja Dobrile - Sveučilišna knjižnica u Puli, Herkulov prolaz 1, Pula

PP

Visoka tehničko-poslovna škola u Puli - Politehnički studij s pravom javnosti,Riva 6, Pula 

GP

Gimnazija Pula, Trierska 8, PulaTrierska 8

Tehnička škola Pula,Jurja Cvečića 7,Pula

OŠMZ

OŠ Monte Zaro, Boškovićev uspon 24, Pula

OŠVV

OŠ Veli Vrh, J. Zahtile 1, Pula

OŠTP

OŠ Tone Peruško, Poljana Sv.Martina 6, Pula

OŠŠ

OŠ Šijana, Santoriova 1, Pula

OŠV

OŠ Vidikovac, Vladimira Nazora 49, Pula

DVV

Dječji vrtić Pula,  DV Veruda, Banovčeva 29, Pula

DVVV

Dječji vrtić Pula, DV Veli Vrh-novi, Brunjakova 3 , Pula

DVI

Dječji vrtić Pula, DV Izvor, Kamenjak 6, Pula

DVMZ

Dječji vrtić Pula, DV Monte Zaro, Park Monte Zaro 1, Pula

ADIP

Astronomsko društvo Istra, Park Monte Zaro 2, Pula

ZTK

Zajednica tehničke kulture Pula, Frane Glavinića 1, Pula

ZTKC

ZTK Pula – Centar za tehničke aktivnosti Veruda, Trg kralja Tomislava 13, Pula

AMI

Arheološki muzej Istre, Uspon Gradini 14, Pula

Publika:
S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
S4 – studenti
S5 – građani

Print

Srijeda, 24. travnja

Posted in Program.

24. TRAVNJA     S R I J E D A

OŠ Tone Peruška, Pula 

9.00-13.00

OŠTP

Izložba S0,1,2

Izrada plakata i referatska obrada teme Budućnosti kroz nastavni kurikulum osnovne škole

OŠ Vidikovac, Pula

9.00-13.00

OŠV

Prezentacija S0,1,2

Ana Bačić: Smanjimo potrošnju vode  

OŠ Veli Vrh, Pula  

10.00-16.00

OŠVV

Izložba S0-5

Igor Jovanović, Ivana Kelava: Mosquito opet leti

OŠ Vidikovac, Pula

 

OŠVV

Izlet S0,1,2

Ana Bačić: Posjet manifestaciji Festival znanosti u Rijeci, zvjezdarnici i muzejima

DV Veruda

9.00-11.00

DVV

Izložba S0

Vera Radulović, Laura Bolković: Izložba na temu „Budućnost u dječjim očima"

DV Veli Vrh-novi 

9.30-11.00

DVVV

Izložba S0

Elida Juričić: Budućnost dječjim očima

DV Izvor

     

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Ivana Županić Radin, Andrea Grgić:  Izložba na temu „Očuvati prirodu za budućnost"Izložbe, DV 

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Ines Malin, Gorica Cvetković: Izložba na temu „Roboti"Izložbe, DV 

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Hasnija Dubinović i Dolores Bašić: Izložba na temu „Cvjetovi budućnosti"Izložbe, DV 

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Zorica Martinčić, Silvana Vukojević: Izložba na temu „Vozila budućnosti"Izložbe, DV 

DVMZ

9.00-11.00

DVMZ

Izložba S0

Đurđica Grbac, Loredana Rogić, Alma Šverko, Katarina Zelić, Slavica Igrec Klarić, Laura Grubišić, Danijela Košara i Melita Rosezin Šetić: ˝Predmeti i izumi budućnosti˝

9.00-11.00

DVMZ

Izložba S0

Davorka Rački Zimolo, Marinela Lančić:„Vrtići u EU“

Zajednica tehničke kulture Pula – Centar za tehničke aktivnosti Veruda

16.00–17.30

ZTKC

Radionica S1

Jasna Verk, Konrad Vlačić: Radionica maketarstva „diorama

16.30- 18.00

ZTKC

Radionica S1

Jasna Verk, Sanja Milaković: Radionica lego konstruktorstva - modelarstva

Mjesta događanja:


SJD

Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, I. Matetića Ronjgova 1, Pula

SSK

Sveučilišta Jurja Dobrile - Sveučilišna knjižnica u Puli, Herkulov prolaz 1, Pula

PP

Visoka tehničko-poslovna škola u Puli - Politehnički studij s pravom javnosti,Riva 6, Pula 

GP

Gimnazija Pula, Trierska 8, PulaTrierska 8

Tehnička škola Pula,Jurja Cvečića 7,Pula

OŠMZ

OŠ Monte Zaro, Boškovićev uspon 24, Pula

OŠVV

OŠ Veli Vrh, J. Zahtile 1, Pula

OŠTP

OŠ Tone Peruško, Poljana Sv.Martina 6, Pula

OŠŠ

OŠ Šijana, Santoriova 1, Pula

OŠV

OŠ Vidikovac, Vladimira Nazora 49, Pula

DVV

Dječji vrtić Pula,  DV Veruda, Banovčeva 29, Pula

DVVV

Dječji vrtić Pula, DV Veli Vrh-novi, Brunjakova 3 , Pula

DVI

Dječji vrtić Pula, DV Izvor, Kamenjak 6, Pula

DVMZ

Dječji vrtić Pula, DV Monte Zaro, Park Monte Zaro 1, Pula

ADIP

Astronomsko društvo Istra, Park Monte Zaro 2, Pula

ZTK

Zajednica tehničke kulture Pula, Frane Glavinića 1, Pula

ZTKC

ZTK Pula – Centar za tehničke aktivnosti Veruda, Trg kralja Tomislava 13, Pula

AMI

Arheološki muzej Istre, Uspon Gradini 14, Pula

Publika:
S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
S4 – studenti
S5 – građani

Print

Utorak, 23. travnja

Posted in Program.

23. TRAVNJA     U T O R A K

OŠ Tone Peruška, Pula 

9.00-13.00

OŠTP

Izložba S0,1,2

Izrada plakata i referatska obrada teme Budućnosti kroz nastavni kurikulum osnovne škole

OŠ Vidikovac, Pula

9.00-13.00

OŠV

Prezentacija S0,1,2

Ana Bačić: Smanjimo potrošnju vode   

DV Veruda

9.00-11.00

DVV

Izložba S0

Vera Radulović, Laura Bolković: Izložba na temu „Budućnost u dječjim očima"

DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Ivana Županić Radin, Andrea Grgić:  Izložba na temu „Očuvati prirodu za budućnost", Izložbe, DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Ines Malin, Gorica Cvetković: Izložba na temu „Roboti"Izložbe, DV 

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Hasnija Dubinović i Dolores Bašić: Izložba na temu „Cvjetovi budućnosti"Izložbe, DV 

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Zorica Martinčić, Silvana Vukojević: Izložba na temu „Vozila budućnosti"Izložbe, DV 

DVMZ

9.00-11.00

DVMZ

Izložba S0

Đurđica Grbac, Loredana Rogić, Alma Šverko, Katarina Zelić, Slavica Igrec Klarić, Laura Grubišić, Danijela Košara i Melita Rosezin Šetić: ˝Predmeti i izumi budućnosti˝

9.00-11.00

DVMZ

Izložba S0

Davorka Rački Zimolo, Marinela Lančić: „Vrtići u EU“

OŠ Veli Vrh, Pula  

10.00-16.00

OŠVV

Izložba S0-5

Igor Jovanović, Ivana Kelava: Mosquito opet leti

Zajednica tehničke kulture Pula, Franje Glavinića1

11.00–11.45

ZTK

Prezentacija S3,4,5

Kazimir Berljavac, učenici Sara Pužar, Mateja Šimunić, Zrinka Bratulić, Tima Redžović, SebastianDovičin, ArmandoMiljan, Filip Črnja i Tihomil Pletikos: S.E.E.R grada Graza

12.00-13.00

ZTK

Predavanje S3,4,5

Lara Orlić: Hramovi južne Indije

Visoka tehničko-poslovna škola u Puli - Politehnički studij s pravom javnosti

17.00-18.00

PP

Prezentacija S3,4

Anton Pletikos, studenti Samuel Brečević, Igor Gmaz, Loren Kaić, Igor Kopričanec, Saša Pola, Sergej Turčinov, Igor Rožman i Bojan Blagojević: Tehnološki dosezi u spajanju materijala 

Mjesta događanja:


SJD

Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, I. Matetića Ronjgova 1, Pula

SSK

Sveučilišta Jurja Dobrile - Sveučilišna knjižnica u Puli, Herkulov prolaz 1, Pula

PP

Visoka tehničko-poslovna škola u Puli - Politehnički studij s pravom javnosti,Riva 6, Pula 

GP

Gimnazija Pula, Trierska 8, PulaTrierska 8

Tehnička škola Pula,Jurja Cvečića 7,Pula

OŠMZ

OŠ Monte Zaro, Boškovićev uspon 24, Pula

OŠVV

OŠ Veli Vrh, J. Zahtile 1, Pula

OŠTP

OŠ Tone Peruško, Poljana Sv.Martina 6, Pula

OŠŠ

OŠ Šijana, Santoriova 1, Pula

OŠV

OŠ Vidikovac, Vladimira Nazora 49, Pula

DVV

Dječji vrtić Pula,  DV Veruda, Banovčeva 29, Pula

DVVV

Dječji vrtić Pula, DV Veli Vrh-novi, Brunjakova 3 , Pula

DVI

Dječji vrtić Pula, DV Izvor, Kamenjak 6, Pula

DVMZ

Dječji vrtić Pula, DV Monte Zaro, Park Monte Zaro 1, Pula

ADIP

Astronomsko društvo Istra, Park Monte Zaro 2, Pula

ZTK

Zajednica tehničke kulture Pula, Frane Glavinića 1, Pula

ZTKC

ZTK Pula – Centar za tehničke aktivnosti Veruda, Trg kralja Tomislava 13, Pula

AMI

Arheološki muzej Istre, Uspon Gradini 14, Pula

Publika:
S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
S4 – studenti
S5 – građani

Print

Ponedjeljak, 22. travnja

Posted in Program.

22. TRAVNJA     P O N E D J E L J A K

OŠ Šijana, Pula

08.00- 08.30

OŠŠ

Predavanje S1,2,5

Nevena Starčević, Nada Puljiz: Društvo i kultura u drugoj polovici 19. Stoljeća; Ritam Krinolina

08.30-09.00

OŠŠ

Prezentacija S1,2,5

Vernesa Kaltak , Nevena Starčević: Pula u mom oku  

09.00- 09.30

OŠŠ

Prezentacija S1,2.5

Nada Puljiz: Srednjovjekovno selo  

Zajednica tehničke kulture Pula, Franje Glavinića1

10.00–11.00

ZTK

Predavanje

Antonio Šiber:  Virusi: stvorenja niotkuda

Sveučilište Jurja Dobrile - Sveučilišna knjižnica u Puli

11.00-12.00

SSK

Predavanje S3,4

Tea Čonč: E-knjižničar

12.00-13.00

SSK

Predavanje S3,4

Damjana Frančić: Baze podatka : besplatno do znanstvenih informacija

13.30-14.30

SJD

Predavanje S3,4

Dr. sc. Sonja Špiranec: Obrazovanje danas, obrazovanje sutra: promjene, kompetencije i ishodi učenja

Zajednica tehničke kulture Pula, Franje Glavinića1

11,00-12,00

ZTK

Prezentacija S1,2,5

Rita Raspar, Grozdana Škabić: Mostovi prijateljstva- sjaj baštine

OŠ Vidikovac, Pula

8.00-10.00

OŠV

Prezentacija S0,1,2

Marija Benčić-Vukičević, Nada Hukić: ESFALP – SMANJIMO (Let's Reduce)

OŠ Tone Peruška, Pula 

9.00-13.00

OŠTP

Izložba S0,1,2

Izrada plakata i referatska obrada teme Budućnosti kroz nastavni kurikulum osnovne škole

OŠ Veli Vrh, Pula  

10.00-16.00

OŠVV

Izložba S0-5

Igor Jovanović, Ivana Kelava: Mosquito opet leti

OŠ Vidikovac, Pula

9.00-13.00

OŠV

Prezentacija S0,1,2

Ana Bačić: Smanjimo potrošnju vode   

DV Veruda

9.00-11.00

DVV

Izložba S0

Vera Radulović, Laura Bolković: Izložba na temu „Budućnost u dječjim očima"

DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Ivana Županić Radin, Andrea Grgić:  Izložba na temu „Očuvati prirodu za budućnost", Izložbe, DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Ines Malin, Gorica Cvetković: Izložba na temu „Roboti", Izložbe, DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Hasnija Dubinović i Dolores Bašić: Izložba na temu „Cvjetovi budućnosti", Izložbe, DV Izvor

9.00-11.00

DVI

Izložba S0

Zorica Martinčić, Silvana Vukojević: Izložba na temu „Vozila budućnosti", Izložbe, DV Izvor

DV Monte Zaro

9.00-11.00

DVMZ

Izložba S0

Đurđica Grbac, Loredana Rogić, Alma Šverko, Katarina Zelić, Slavica Igrec Klarić, Laura Grubišić, Danijela Košara i Melita Rosezin Šetić: ˝Predmeti i izumi budućnosti˝ ˝

9.00-11.00

DVMZ

Izložba S0

Davorka Rački Zimolo, Marinela Lančić: „Vrtići u EU“

Zajednica tehničke kulture Pula – Centar za tehničke aktivnosti Veruda

16.00–17.30

ZTKC

Radionica S1

Jasna Verk, Dragan Pantić: Radionica za robotiku

Mjesta događanja:


SJD

Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, I. Matetića Ronjgova 1, Pula

SSK

Sveučilišta Jurja Dobrile - Sveučilišna knjižnica u Puli, Herkulov prolaz 1, Pula

PP

Visoka tehničko-poslovna škola u Puli - Politehnički studij s pravom javnosti,Riva 6, Pula 

GP

Gimnazija Pula, Trierska 8, PulaTrierska 8

Tehnička škola Pula,Jurja Cvečića 7,Pula

OŠMZ

OŠ Monte Zaro, Boškovićev uspon 24, Pula

OŠVV

OŠ Veli Vrh, J. Zahtile 1, Pula

OŠTP

OŠ Tone Peruško, Poljana Sv.Martina 6, Pula

OŠŠ

OŠ Šijana, Santoriova 1, Pula

OŠV

OŠ Vidikovac, Vladimira Nazora 49, Pula

DVV

Dječji vrtić Pula,  DV Veruda, Banovčeva 29, Pula

DVVV

Dječji vrtić Pula, DV Veli Vrh-novi, Brunjakova 3 , Pula

DVI

Dječji vrtić Pula, DV Izvor, Kamenjak 6, Pula

DVMZ

Dječji vrtić Pula, DV Monte Zaro, Park Monte Zaro 1, Pula

ADIP

Astronomsko društvo Istra, Park Monte Zaro 2, Pula

ZTK

Zajednica tehničke kulture Pula, Frane Glavinića 1, Pula

ZTKC

ZTK Pula – Centar za tehničke aktivnosti Veruda, Trg kralja Tomislava 13, Pula

AMI

Arheološki muzej Istre, Uspon Gradini 14, Pula

Publika:
S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
S4 – studenti
S5 – građani