dcsimg
  • Najbolji način za predviđanje budućnosti jest njezino stvaranje.

    Abraham Lincoln

  • Budućnost pripada onima koji vjeruju u ljepotu svojih snova.

    Eleanor Roosevelt

  • Možda nismo u stanju pripremiti budućnost za svoju djecu, ali smo barem u stanju pripremiti svoju djecu za budućnost.

    Franklin D. Roosevelt

  • Svi su cvjetovi budućnosti u sjemenu sadašnjosti.

    Kineska

  • Budućnost ovisi o tome što radiš danas.

    Mahatma Gandhi

  • Nikada ne mislim o budućnosti – ionako prebrzo dolazi.

    Albert Einstein

  • Prošlost je duh, budućnost je san, sve što imamo je sada.

    Bill Cosby

  • Ako ne mislite o budućnosti, ne možete je ni imati.

    John Galsworthy

  • Problem s budućnosti je u tome što obično stiže prije nego smo mislili.

    Arnold Glasgow

  • Budućnost je uvijek u pokretu.

    Minch Yoda

Print

Petak, 26. travnja

Posted in Program.

26. TRAVNJA PETAK

Prirodoslovni muzej Dubrovnik

14.00-15.45

PMD

Predavanje i radionica S3

Kromosomi, voditeljica: Ana Kuzman

 

Publika:

S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
PP – djeca s posebnim potrebama

Print

Četvrtak, 25. travnja

Posted in Program.

25. TRAVNJA     Č E T V R T A K

Prirodoslovni muzej Dubrovnik

10.00-11.30

PMD

Predavanje/ Radionica S0

Klimatske promjene voditeljica: Marijeta Čalić

 

Publika:

S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
PP – djeca s posebnim potrebama

Print

Srijeda, 24. travnja

Posted in Program.

24. TRAVNJA     S R I J E D A

Prirodoslovni muzej Dubrovnik

10.00-11.00

PMD

Predavanje S3

Budućnost istraživanja mora, voditelj: Nikša Glavić

 

Publika:

S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
PP – djeca s posebnim potrebama

Print

Utorak, 23. travnja

Posted in Program.

23. TRAVNJA     U T O R A K

Prirodoslovni muzej Dubrovnik

12.30-14.00

PMD

Predavanje/Radionica S3

Umjetna oplodnja i rani embrionalni razvoj hridinastog ježinca Paracentrotus lividus, voditeljica: Suzana Stanković

 

Publika:

S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
PP – djeca s posebnim potrebama

Print

Ponedjeljak, 22. travnja

Posted in Program.

22. TRAVNJA     P O N E D J E L J A K

Prirodoslovni muzej Dubrovnik

10.00-11.30

PMD

Predavanje/Radionica S3

Koju ćemo ribu u budućnosti jesti? voditeljice: Jadranka Sulić Šprem i Matea Rašić

 

Publika:

S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
PP – djeca s posebnim potrebama