Utorak, 12. travnja 2011.

10.00

UAOS

Izložba

Izložba studentskih lutaka, voditeljica: Ria Trdin

10.00

Rektorat

Izložba

Izložba postera na temu SVJETLOST  (postavljeno do petka 15. travnja 2011. do 19.00 sati)

20.00-21.00

CAMPUS

Instalacija

Instalacije u nastanku, voditelji: Saša Došen, Andrej Mirčev, studenti II. godine likovne kulture

12.00-14.00

KBF

Radionica

Svjetlost u Bibliji, voditelji: Ivica Čatić, Ivan Benaković, Adrijana Čaljkušić, Valentina Sudić

12.00-14.00

OŠ A. Mihanovića

Radionica
S0

Diskalkulija, voditeljice: Diana Moslavac, Marija Potnek, Dalija Lovretić, Ivana Papac

12.00-14.00

MEFOS

Radionica

Koje ste boje raspoloženi?, voditelji: Anita Ćosić, Sanja Novak

12.00-14.00

MEFOS

Radionica
S2, S3

Šarenilo kemije, voditelj: Barbara Viljetić, Maša Kraus, Jakov Milić

15.00-16.00

EFOS

Okrugli stol

Znanjem osvijetlimo put napretka, moderatori: Sanja Martinović, Danijel Blagajac

12.00-14.00

OŠ Retfala

Radionica

Sun-in-glass power, voditelji: Ines Banjari, Ivana Petrović, Ivan Domazet, Valentina Jalšić, Iva Prpić

12.00-14.00

PTFOS

Radionica
S2, S3, studenti

Primjena svjetlosnih metoda u analitici hrane, voditelji: Bojan Šarkanj, Iris Hrvoj, Marco Bijuk

16.00-09.00

Rektorat

Predavanje

Željka Mioković: Svjetlost rijetkih zemalja

16.00-19.00

Rektorat

Predavanje

Josip Brana: Svjetlost i teorija relativnosti

16.00-19.00

Rektorat

Predavanje
S2, S3, studenti

Željko Koški: Sunčevo zračenje u arhitekturi

16.00-19.00

Rektorat

Predavanje
S2, S3, studenti

Sanja Lončar-Vicković, Ivanka Netinger: Svjetlo u prostoru – samo kroz prozore?

16.00-19.00

Rektorat

Predavanje
S2, S3

Damir Hasenay, Maja Krtalić: Sunčeve zrake strah su knjige svake

16.00-19.00

Rektorat

Predavanje
S2, S3, studenti

Tomislav Balić, Dunja Rakarić: Teslina kugla

16.00-19.00

Rektorat

Predavanje

Valentina Bušić, Aleksandra Marić: Zašto je mrkva narančasta, a rajčica crvena?

16.00-19.00

Rektorat

Predavanje

Dajana Gašo-Sokač, Tatjana Nikolić: Kako vidimo?

Mjesta događanja

REKTORAT Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku, Trg Svetoga Trojstva 3, Osijek
EFOS Ekonomski fakultet, Trg Ljudevita Gaja 7, Osijek
ETFOS Elektrotehnički fakultet, Kneza Trpimira 2b, Osijek
FFOS Filozofski fakultet, Lorenza Jägera 9, Osijek
GFOS Građevinski fakultet, Drinska 16a-18 i Crkvena 21, Osijek
KBF Katolički bogoslovni fakultet, Petra Preradovića 17, Đakovo
MEFOS Medicinski fakultet, Josipa Huttlera 4, Osijek
PTFOS Prehrambeno-tehnološki fakultet, Franje Kuhača 20, Osijek
PFOS Poljoprivredni fakultet, Trg Svetoga Trojstva 3, Osijek
SFSB Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu, Trg Ivane Brlić-Mažuranić 2, Slavonski Brod
UFOS Učiteljski fakultet, Cara Hadrijana bb, campus, Osijek
UFSB Učiteljski fakultet, dislocirani studij u Slavonskom Brodu, Gundulićeva 20, Slavonski Brod
UAOS Umjetnička akademija, Petra Svačića bb, campus, Osijek              
Obiol, Ofiz, Omat Odjel za biologiju, Odjel za fiziku, Odjel za matematiku, Gajev trg 6, Osijek

Okem Odjel za kemiju, Franje Kuhača 20, Osijek
CAMPUS Zgrada MANJEŽ (ulaz kod ETF-a), Cara Hadrijana bb, campus, Osijek
DV Sjenčica Dječji vrtić Sjenčica, Sjenjak 8, Osijek
OPG Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo „Tolić Snježana”, Vladimira Nazora 2, 31550 Ladimirevci
OŠ A. Mihanovića Osnovna škola Antuna Mihanovića, Gundulićeva 5a, Osijek
OŠ I. Filipovića Osnovna škola Ivana Filipovića, Kalnička 48, Osijek
OŠ F. Krežme Osnovna škola Franje Krežme, Školska 3, Osijek
OŠ J. Lovretića Osnovna škola Josipa Lovretića, Ulica Josipa Jurja Strossmayera 142, 32252 Otok
OŠ Retfala Osnovna škola Retfala, Kapelska 51a, Osijek
II. gimnazija II. gimnazija Osijek, Kamila Firingera 5, Osijek
III. gimnazija III. gimnazija Osijek, Kamila Firingera 14, Osijek
Dom Sv. Ana Dječji dom Sv. Ana Vinkovci, Anina 2d, Vinkovci
Tvrđa Tvrđa, Trg Svetoga Trojstva 3, Osijek
Udruga G. Maris Udruga Gloria Maris, Svodovi bb, Osijek
SDV Svečana dvorana Umjetničke akademije u Osijeku, Petra Svačića bb, Osijek

Publika

S0 – predškolski uzrast i niži razredi osnovne škole
S1 – 5. i 6. razred osnovne škole
S2 – 7. i 8. razred osnovne škole, 1. razred srednje škole
S3 – 2., 3. i 4. razred srednje škole
PP – djeca s posebnim potrebama