Ponedjeljak 12.05.
     

TM MD
Radionica

09.00 -10.00

Izgradnja DNA modela I faza
(voditelj Graeme Jones)

     

TM MD
Radionica

10.15 -11.15

Izgradnja DNA modela II faza
(voditelj Graeme Jones)

TM MD
Radionica

11.30 -12.30

Izgradnja DNA modela III faza
(voditelj Graeme Jones)

     

TM MD
Radionica

13.30 -14.30

Izgradnja DNA modela IV faza
(voditelj dr. Graeme Jones)

     
TM MD
Radionica
14.45 -15.45

Izgradnja DNA modela V faza
(voditelj Graeme Jones)

Utorak 13.05.
     
TM VD
Radionica

10.00 -13.00

Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)
     

TM MD
Radionica

11.00 -12.00

Interaktivna DNA radionica
(voditeljice Morana Biljaković i Marina Ferenac)
     

TM VD
Radionica

12.00 -17.00 On-line baza izvora za hrvatsku povijest
(voditelj Goran Ravančić)
     
TM VD
Radionica
16.00 -19.00 Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)
     
Srijeda 14.05.
     
TM VD
Radionica
10.00 -13.00 Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)
     
TM MD
Radionica
11.00 -12.00 Interaktivna etnološka radionica
(voditelji Sanja Potkonjak i Hrvoje Kalifatić)
     
TM VD
Radionica
12.00 -17.00 On-line baza izvora za hrvatsku povijest
(voditelj Gordan Ravančić)
     
TM VD
Radionica

16.00 -19.00

Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)
     
TM MD
Radionica
18.30 -19.30 Nenad Raos: Molekularni strojevi
(moderator Ante Radonić)
     
Četvrtak 15.05.
     
TM VD
Radionica
10.00 -13.00 Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)
     
TM MD
Radionica
11.00 -12.00 Interaktivna povijesna radionica
(voditelji Robert Skenderović i Damir Mijatović)
     
TM VD
Radionica
12.00 -17.00 On-line baza izvora za hrvatsku povijest
(voditelj Gordan Ravančić)
     
TM VD
Radionica
16.00 -19.00 Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)
     
PMF FIZ
Radionica
09.30 -13.30 Kazalište i znanost
(voditelj Steve Mesure)
     
OŠ MED
Radionica
15.30 -18.00 Kazalište i znanost
(voditelj Steve Mesure)
     
Petak 16.05.
     

TM VD
Radionica

10.00 -13.00

Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)

     
TM VD
Radionica
16.00 -19.00

Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)

     

MMC
Radionica

10.00 -17.00

Do predstave o znanosti u jednom danu
(za studente, profesore i glumce, voditelj Steve Mesure)

     
X Gimnazija
Radionica
9.30 -17.30 Radionica za profesore fizike, kemije i biologije na temu: Talking about genetics
(organizatori: British Council i Zavod za školstvo)
     
Subota 17.05.
     

TM VD
Radionica

10.00 -13.00

Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)

     

TM VD
Radionica

16.00 -19.00

Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)

     

KCCK
Radionica

09.00 -16.00 Astroradionica
     
X Gimnazija
Radionica
9.30 -13.00 Radionica za profesore fizike, kemije i biologije na temu: Talking about genetics
(organizatori: British Council i Zavod za školstvo)
     
Nedjelja 18.05.
     
TM VD
Radionica
10.00 -13.00 Slaganje različitih molekularnih struktura
(organizacija Nenad Raos)
     

TM VD
Radionica

16.00 -19.00 Slaganje različitih molekularnih struktura
     
    <-- program festivala

L e g e n d a
TM MD
- Tehnički muzej Mala dvorana
TM VD - Tehnički muzej Valika dvorana
TM KAB - Tehnički muzej Kabinet

TM PLA - Tehnički muzej Planetarij

TM 5.EL - Tehnički muzej Kafić 5.element
KCCK - Kulturni centar Centra Kaptol
PMF FTZ- Prirodoslovno matematički fakultet Fizika

MMC - Multimedijalni centar Studentskog centra
OŠ MED - Osnovna škola Medvedgrad